Par mums

Politiskās partijas Gods kalpot mūsu Latvijai Ķekavas nodaļas biedri un atbalstītāji ir izveidojuši šo mājas lapu, lai informētu iedzīvotājus par notiekošo Ķekavas novadā, piedāvājot analītiskus rakstus, informatīvas ziņas, video sižetus un satīriskus stāstiņus.

Mūsu komandai ir pievienojušies arī biedrības `ĶEKAVIETIS` biedri un aktīvisti.

Esam Ķekavas novada iedzīvotāji, kuri ir sava novada patrioti, kuriem rūp, kas un kā notiek novadā, un kuri ir gatavi ieguldīt savu darbu, laiku un zināšanas, lai nodrošinātu efektīvu pārvaldību, ilgtspējīgu novada attīstību, stabilu atbalstu ģimenēm un uzlabotu iedzīvotājiem ikdienas dzīves kvalitāti kopumā.

Šobrīd pie varas esošā vadība, mūsuprāt, izmanto negodprātīgas darba metodes un ir iestiguši pašpārliecinātības purvā, kas tiem aptumšojis acis un ir novedis pie milzu plaisas starp novada iedzīvotāju interesēm un vajadzībām, un domnieku realizēto pārvaldību.

Ja novada domes deputāti var iedzīvotājiem pateikt, ka “jūs šeit esat īslaicīgi viesi, bet mēs šeit esam paliekoša `vērtība`” un “mēs visi apspriedāmies un es viens izlēmu”, tad ir pienācis laiks rīkoties, ko arī esam apņēmušies darīt.

Jums ir iespēja arī sazināties ar mums, izmantojot automātisko kontaktu formu sadaļā KONTAKTI,

Ar cieņu www.kekavaruna.lv komanda:

Agnese Geduševa

 

Gatis Līcis

 

Valdis Grīnvalds

 

Aivars Brūzītis

 

Raimonds Nitišs

 

Askolds Valbahs

 

Diāna Vanaga

 

Roberts Bernots

 

Raitis Foršū

 

Edgars Pūciņš

 

KRISTĪNE BRŪZĪTE

 

MAKSIS KAUFHERS

 

EGILS RUČEVICS

IGORS KLEINS

 

ALISE BURKĀNE

 

GUNTIS VANAGS

 

 

JŪLIJA ZAHARKINA

 

 

u.c.