Pateicamies par atbalstu un atkārtoti aicinām doties vēlēt

  0
  131

  Cienījamie draugi, kolēģi un atbalstītāji,

  Pirmkārt – vēlamies sirsnīgi jums pateikties par atbalstu mūsu komandai šī gada 3.jūnija pašvaldību vēlēšanās ! No mūsu saraksta tika ievēlēti 2 deputāti.

  Šajās vēlēšanās kopumā vēlētāji skaidri parādīja, ka vēlas pārmaiņas Ķekavas novadā, jo tika ievēlēti 11 jauni deputāti no 17 deputātu vietām.

  Pēcvēlēšanu nedēļas laikā gan noritēja spraigas koalīcijas veidošanas sarunas, kuras deva iespēju atklāt daudz jauna kā par jaunievēlētajiem, tā arī  par pieredzējušajiem deputātiem. Tomēr pilnīga skaidrība par turpmāko darba komandu un tās pamatprincipiem vēl netika gūta.

  Mēs (Gods kalpot mūsu Latvijai komanda) esam pārliecināti, ka mums jāpilda vēlētāju izteiktais viedoklis un jāstrādā kopā jaunā komandā, izbeidzot vecās sistēmas pastāvēšanu, ko arī solījām vēlētājiem pirms vēlēšanām. Ceram, ka mums visiem kopā (jaunajiem deputātiem) tas izdosies !

  Bet vēlamies jūs informēt, ka tika iesniegta sūdzība par vēlēšanu rezultātiem Ķekavas novadā un Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) izsludināja atkārtotu balsošanu vēlēšanu iecirknī nr. 785, kas atrodas Ķekavas kultūras nama 2. stāvā. Šī iecirkņa vēlētāji pa pastu tuvākajā laikā saņems uzaicinājumu doties uz atkārtotu balsošanu.

  Atkārtota balsošana šajā iecirknī notiks šī gada 22. jūlijā (no plkst. 7.00 līdz 22.00). CVK mūs informēja, ka trīs dienas pirms vēlēšanām dažas stundas dienā varēs nobalsot arī iepriekš:

  19. jūlijā: no plkst. 17.00 līdz 20.00,

  20. jūlijā: no plkst. 9.00 līdz 12.00,

  21. jūlijā: no plkst. 10.00 līdz 16.00.

  Apzinoties, ka atkārtotas vēlēšanas notiks pašā vasaras plaukuma laikā (vasaras karstumā, atpūtas pasākumu un – atvaļinājumu laikā) un – zinot vēlētāju neviennozīmīgo attieksmi pret šo pienākumu doties atkārtoti pie vēlēšanu urnām, mums tomēr ir jāturpina aktīvs aģitācijas darbs, ko mēs arī darīsim. Uzrunāsim Ķekavas novada iedzīvotājus konstruktīvi un ar cieņu.


  Sirsnīgi pateicamies par atbalstu līdz šim un – jau laikus aicinām jūs doties pie vēlēšanu urnām un atbalstīt mūsu komandu !

   

  Cieņā,

  Jūsu GKL Ķekavas nodaļas komanda