Viens brīnumjauks dzīves mirklis nu ir pagājis un sācies ir kas jauns …

0
75

 

Lai arī šos deviņus mēnešus es pavadīju ļoti aktīvā darbā, tomēr visu šo lielisko laiku es izbaudīju un novērtēju, jo tā patiesi ir Dieva dāvana !

Aktīvi iesaistoties politiskajos procesos, es bieži saskāros ar vērā ņemamām negācijām un noraidošu attieksmi pret to, ko daru. 
Bet tas mani neapturēja, jo ik uz soļa mani pavadīja ļoti liels atbalsts un iedrošinājums no manas ģimenes, paziņām un draugiem, un – lieliskajiem kolēģiem. Sirsnīgs paldies jums!

Pateicos arī visiem, kuri Ķekavas novadā šovasar devās pie vēlēšanu urnām (daži to darīja pat divkārt !), atbalstīja mūsu komandu (`Gods kalpot mūsu Latvijai`) un mani personīgi. Es to no sirds cienu un novērtēju !

No mūsu saraksta tika ievēlēti divi deputāti: Gatis Līcis un Agnese Geduševa.

Tagad gan es veltīšu laiku pašam dārgākajam, kas man ir – savai ģimenei.

Es esmu nolikusi deputāta mandātu uz laiku (uz bērna kopšanas atvaļinājuma laiku) un mani šajā periodā aizvieto nākamais no mūsu saraksta ievēlētais deputāts – Raimonds Nitišs.

`Gods kalpot mūsu Latvijai` Ķekavas nodaļas komanda turpina aktīvu un konstruktīvu darbu Ķekavas novada iedzīvotāju un viesu labā!

Mēs regulāri informēsim jūs par notiekošo novada pārvaldībā. Sekojiet informācijai Facebook: `Ķekavietis` un `Ķekavā Runā`, kā arī šajā mājas lapā (www.kekavaruna.lv).

Ar cieņu, Agnese Geduševa

LEAVE A REPLY