Priekšvēlēšanu agonija ir sākusies

0
289

Daudzi Ķekavas iedzīvotāji pirms sestdien gaidāmās atkārtotas balsošanas savās pastkastītēs ir saņēmuši “lapeles”, kurās 3. jūnija pašvaldības vēlēšanās zaudējušo un knapi 5% barjeru pārvarējušo politisko spēku pārstāvji apmelo “Gods kalpot mūsu Latvijai” (GKL) komandu un GKL deputāta kandidātu Gati Līci.

Partijas GKL Ķekavas nodaļa ar pilnu atbildību apgalvo, ka pret Gati Līci nav uzsākts neviens kriminālprocess un mūsu partijas pārstāvji, atšķirībā no vienas otras novadā pie varas esošās partijas, nenodarbojas ar vēlētāju balsu pirkšanu vai citām nelikumībām.

Savā priekšvēlēšanu kampaņā GKL ne vienu reizi vien pamatoti norādīja uz novadā pie varas esošo domnieku, tostarp Igora Maļinauska, neprofesionalitāti un nesaimniecisku rīcību.  Mūsu partija savu nostāju nemaina un turpina uzsvērt, ka sadarbība ar sevi diskreditējušajiem esošās domes vadības pārstāvjiem mums nav pieņemama.

GKL izvēlas godīgu cīņu un savus panākumus Ķekavā un citos Latvijas novados gūst piedāvājot jaunu, spējīgu komandu un profesionālu risinājumu pašvaldībā samilzušo problēmu risināšanai. Mēs gribam gūt godīgu uzvaru, lai nestu pārmaiņas Ķekavai, tāpat kā, piemēram, kaimiņu Baldones novadam.

Paši iedzīvotāji lieliski apzinās kurš ir šo melīgo skrējlapu autors – cilvēki novadā runā, ka tas varētu būt – Valts Variks (Vidzemes partija). Pie iespējamiem apmelojumu autoriem un atbalstītājiem tiek minēti arī Inārs Beļinskis (Latvijas Zaļā partija), Andis Damlics (Reğionu Alianse), Andis Adats (Vienoti Latvijai) u.c.

Netiek noliegts fakts, ka šīs nomelnošanas akcijas atbalsta arī citi politiskie spēki, tādejādi cerot iegūt sev vairāk vēlētāju balsis. Šeit mēs redzam, ka cīņā par varu reti kurš spēj turēties pie saviem solījumiem un saglabāt elementāru cilvēcību.

Mēs gan precīzi nezinām vaininiekus un neapgalvojam neko konkrētu, bet – to, ka izdalot šādas lapiņas ar izdomātiem faktiem, jūs, vēlētāji tiekat uzskatīti par viegli ietekmējamu balsošanas mašīnu, kura pati neanalizē un nepārbauda informāciju, viegli uzķeroties uz pasakām, tas ir fakts.

Šie politisko spēku pārstāvji ķeras pie pēdējā salmiņa izmisīgi cenšoties glābt savus iesildītos deputātu krēslus, jo citu iemaņu viņiem nav, kā tikai – nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšana.

Nevar nepieminēt šo gaužām nepatīkamo sajūtu, ka mūsu novadā ne politiskā, ne arī personīgā ētika priekšvēlēšanu laikā nepastāv. Arī uzreiz pēc vēlēšanām ir jābrīnās cik daudzi ievēlētie deputāti ir varaskāri, pērkami, mainīgi, nestabili un neprognozējami. `Vīrs un vārds` – šāda pieeja diemžēl tik retajam ir pazīstama.

Ir pienācis laiks pārmaiņām. Šī ir tā iespēja…

No sirds ceram, ka Ķekavas iedzīvotāji rūpīgi izvērtēs par ko atdot savu balsi, un – 22. jūlija atkārtotā balsošanā nobalsos par jaunu pārvaldību un patiesām pārmaiņām novadā – par GKL komandu!

Ar cieņu,

“Gods kalpot mūsu Latvijai” Ķekavas nodaļas komanda

LEAVE A REPLY