“Gods kalpot mūsu Latvijai” nes pārmaiņas arī Baldones novadā

0
95

Partijas “Gods kalpot mūsu Latvijai” (GKL) pārstāvji pagājušajās pašvaldību vēlēšanās kandidēja 15 novados un pilsētās. Vairākās pašvaldībās ir gūti vērā ņemami rezultāti. Kā piemēru varam minēt kaimiņos esošo Baldones novadu. No 15 deputātu vietām GKL Baldones novada komanda ir ieguvusi 4. Tāpat kā Ķekavā, arī Baldonē pie varas līdz šim bija Reģionu alianses pārstāji, kuri ar savu nevēlēšanos ieklausīties iedzīvotāju vajadzībās un ar savu nespēju risināt novada aktuālās problēmas, izpelnījās Baldones iedzīvotāju vairākuma nosodījumu un galu galā zaudēja 3. jūnija vēlēšanās.

Šā gada 17. jūnijā Baldonē sākās patiesas pārmaiņas. Ir izveidota jauna koalīcija, kurā strādā jaunās partijas, kuras agrāk nebija pie varas. Pašvaldības valdošo koalīciju veido partija “Gods kalpot mūsu Latvijai”, apvienība “Visu Latvijai”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK, partija “Vienotība” un partija “Latvijas Zaļā partija”, kurām kopā ir 9 deputātu vietas. Par Baldones novada domes priekšēdētāju 20. jūnija domes sēdē ir ievēlēts GKL vadītājs Andrejs Požarnovs.

Jaunā domes koalīcija ir apņēmības pilna radikāli mainīt Baldones pašvaldības darbu, padarot to efektīvāku un uz iedzīvotājiem orientētu. Cerēsim, ka arī Ķekavas iedzīvotāji gaidāmajās atkārtotās vēlēšanās atbalstīs pārmaiņas savā novadā un dos iespēju GKL Ķekavas komandai uzlabot mūsu pašvaldības darbu.

Rihards Vikmans

LEAVE A REPLY